WIRTUALNE WSPARCIE

TWOJEGO BIZNESU

Masz poczucie, że Twój biznes nie rozwija się, bo wciąż poświęcasz swój czas na nudne, powtarzalne zadania? Przerasta Cię ich ilość, przez co pracujesz całe dnie, często do późnej nocy? Nie chcesz przechodzić przez kosztowny i pracochłonny proces zatrudniania pracownika?

Wygląda na to, że potrzebujesz wsparcia Wirtualnej Asystentki!

Cieszę się, że mogę zaprezentować Ci moją ofertę. Z przyjemnością odciążę Cię z nadmiaru zadań. Posiadam różne umiejętności, choć najlepiej odnajduję się w zagadnieniach związanych z tworzeniem treści - zarówno tych słownych, jak i wizualnych. Wciąż jednak uczę się i rozwijam nowe kompetencje, dlatego jestem otwarta na wyzwania. 

Do usłyszenia!

Aneta Przybylska-Dziwota

CO ZYSKASZ WSPÓŁPRACUJĄC ZE MNĄ?

Oszczędność czasu

Oddeleguj codzienne, powtarzalne czynności za którymi nie przepadasz Wirtualnej Asystentce, a zyskasz czas na rozwój

Oszczędność pieniędzy

Płacisz za wykonaną pracę w oparciu o wybrany rodzaj rozliczenia. Otrzymujesz fakturę VAT i unikasz kosztów zatrudnienia pracownika

Spokój ducha

W końcu co dwie głowy, to nie jedna! Dzięki osobie z doświadczeniem możesz zoptymalizować najbardziej pracochłonne procesy

W CZYM MOGĘ CI POMÓC?

KOMPETENCJE I OBSZARY PRACY

Social Media

Obsługa mediów społecznościowych, tworzenie treści merytorycznych oraz kreacje copywriterskie

Wordpress

Obsługa bieżąca oraz budowa stron w oparciu o CMS WordPress, w tym rówież landing pages

Newsletter

Obsługa mailingu, tworzenie i regularna wysyłka newsletteru, automatyzacja dystrybucji

Usługi graficzne i fotograficzne

Projekty graficzne na potrzeby web, montaż materiałów filmowych, fotografia produktowa, postprodukcja fotograficzna

OBSŁUGIWANE PROGRAMY I NARZĘDZIA

Adobe

Photoshop

Adobe

Lightroom

Adobe

Illustrator

Adobe

Premiere Pro

Canva

PrestaShop

MailChimp

MailerLite

Facebook Business Suite

Asana

Google Drive

WooCommerce

PORTFOLIO

PRZYKŁADOWE KREACJE WIZUALNE

PRZYKŁADOWE KREACJE COPYWRITERSKIE

Prowadzisz niewielką przychodnię i zastanawiasz się jak ułatwić korzystanie z Twoich usług osobom starszym oraz niepełnosprawnym?

Istnieje wiele możliwości usuwania barier architektonicznych, zarówno w środku, jak i na zewnątrz budynków, a wybór odpowiedniego zależy od potrzeb, warunków technicznych oraz dostępnego budżetu.

Jeśli z Twoich usług korzystają głównie osoby starsze warto skupić się na rozwiązaniu, które usprawni poruszanie się pomiędzy piętrami, a jednocześnie pozwoli na samodzielną obsługę urządzenia. Jednym z takich urządzeń jest krzesełko schodowe.

 Jakie są jego zalety?

 • wysoki komfort,
 • porusza się wzdłuż schodów, zarówno prostych jak i kręconych,
 • proste w obsłudze,
 • zajmuje niewiele miejsca,
 • można je zainstalować na niemal każdej, nawet wąskiej klatce schodowej,
 • można je zamontować w budynku oraz na zewnątrz,
 • wysoka jakość wykonania, dzięki czemu wpisuje się w estetykę wnętrza.

Jeśli chcesz sprawdzić, czy krzesełko schodowe można zainstalować na Twojej klatce schodowej skontaktuj się z nami…..
źródło: https://bit.ly/3zNEKm0

TERAPIA PSYCHOLOGICZNA

Czasem, pomimo tego, że dziecko z pozoru rozwija się harmonijnie oraz nie wykazuje żadnych deficytów rozwojowych, rodzic instynktownie wyczuwa, że coś jest nie do końca tak, jak być powinno. Niepokojące sygnały wydają się jednak na tyle subtelne, że czasem trudno je nawet nazwać. Wydaje Ci się to znajome? Odpowiedzią na tego typu sygnały niewątpliwie będzie terapia psychologiczna.

Jeśli masz wątpliwości oraz znajdujesz coś niepokojącego w zachowaniu Twojego dziecka warto zwrócić się o pomoc do specjalisty.

Terapia psychologiczna to rodzaj tego typu oddziaływań, które skupiają się na problemach natury wychowawczej oraz emocjonalnej. Dzieci, zwłaszcza te młodsze nie zawsze potrafią precyzyjnie określić jakie są ich potrzeby. Czasem zdarza się, że nie potrafią właściwie zidentyfikować danej emocji, co buduje w nich poczucie frustracji a w efekcie prowadzi do nieadekwatnych reakcji emocjonalnych.

 

Jakie zachowania powinny wzbudzić Twoją czujność?

 • Ataki niekontrolowanego płaczu,
 • Wybuchy gniewu,
 • Nieadekwatne do sytuacji ataki strachu, lęku panicznego
 • Labilność emocjonalna
 • Ataki agresji bądź autoagresji,
 • Izolowanie się od rówieśników i dorosłych
 • Lub przeciwnie – manifestowanie niechęci i protesty w sytuacji gdy ma zostać bez rodzica
 • Wymaga wsparcia w wyjątkowej, traumatycznej sytuacji, która go spotkała (np. choroba lub śmierć kogoś bliskiego)

Jak przebiega terapia psychologiczna?

Podczas spotkań specjalista etapowo włącza metody, których celem jest stymulowanie rozwoju poznawczego i emocjonalnego. Nacisk stawia się na wsparcie umiejętności dziecka, rozwój kompetencji społecznych oraz budowanie w dziecku poczucia pewności siebie.

źródło: https://bit.ly/3zOztdP

Likwidacja barier architektonicznych w domu

Skupmy się jednak na pierwszym i podstawowym miejscu, w którym osoba niepełnosprawna powinna mieć możliwość samodzielnej egzystencji. Chodzi oczywiście o własny dom. Likwidacja barier w najbliższym otoczeniu to zdecydowanie priorytet. Nasza firma Windy Schodowe specjalizuje się w doradztwie, doborze oraz montażu różnego rodzaju wind schodowych. Ogólnie – urządzeń, których celem jest usunięcie barier architektonicznych, w  postaci schodów czy podestów. W naszej ofercie znajduje się kilka rodzajów urządzeń, służących przemieszczaniu pomiędzy piętrami. Każde z nich ma nieco inną specyfikę oraz możliwości montażu, a wybór danego urządzenia odbywa się na podstawie analizy sytuacji, dostępnych warunków technicznych oraz możliwości finansowych.

Na wybór odpowiedniej windy składa się kilka czynników. Przede wszystkim należy wziąć pod uwagę, czy montaż dotyczy domu prywatnego, czy klatki schodowej w bloku. Od tego zależy m.in.  konieczność wystąpienia o zgodę do administracji budynku. Istotną kwestią jest również położenie schodów – wewnątrz, czy na zewnątrz budynku, ponieważ niektóre urządzenia nie mają możliwości montażu zewnętrznego. Ważne jest również określenie, czy z windy będzie korzystała tylko jedna osoba, czy więcej, oraz czy dotyczy to osób z trudnościami w poruszaniu, czy niepełnosprawnych, przemieszczających się na wózku inwalidzkim.

Windy służące likwidacji barier architektonicznych w postaci schodów

Winda schodowa, która w pełni niweluje bariery architektoniczne, i jest przy tym dedykowana osobom niepełnosprawnym na wózku inwalidzkim, jest platforma schodowa. To urządzenie montuje się w ciągu biegu schodowego. Posiada najazd, który pozwala na samodzielne korzystanie z platformy przez osoby niepełnosprawne. Jest to wysoce komfortowe rozwiązanie, jednak z uwagi na jego wymiary, często montaż nie jest możliwy w domu jednorodzinnym. Alternatywnym rozwiązaniem zdaje się być krzesełko schodowe, które również porusza się wzdłuż schodów, a przy tym zajmuje dużo mniej miejsca. To idealne urządzenie dla osób z trudnościami w poruszaniu, czy osób w podeszłym wieku. Likwidacja barier za jego pomocą jest proste i przyjemne. Z powodzeniem może być używane również przez osoby poruszające się na wózku inwalidzkim. W tym celu jednak konieczna będzie pomoc opiekuna.

Innym rozwiązaniem, które dobrze sprawdzi się na wąskich schodach jest schodołaz. To mobilne urządzenie, do którego montuje się wózek inwalidzki, a następnie, za pomocą taśmy gąsienicowej lub kół kroczących, schodołaz transportuje osobę na wózku wzdłuż schodów. Dużą zaletą schodołaza jest jego niewielki wymiar oraz ciężar, dzięki czemu można przewozić go np. w bagażniku samochodu i używać na różnych klatkach schodowych. Jednak, aby móc skutecznie z niego skorzystać, konieczna jest każdorazowa obecność opiekuna.

Dla wymagających podnośnik pionowy

Jeśli jednak niezbędna jest winda, która pozwoli na samodzielne korzystanie, dostępne są także urządzenia typu podnośnik pionowy. To rodzaj windy, której działanie przebiega podobnie, jak w przypadku klasycznej windy osobowej. Zajmuje jednak dużo mniej miejsca, i nie wymaga zbyt ciężkich przeróbek. Przykładem takiego podnośnika jest np. model Liftboy, czyli mały podnośnik, który sprawdzi się przy podestach i schodach do wysokości 100 cm. Czasem jednak likwidacja barier oznacza umożliwienie korzystania osobie niepełnosprawnej z wyższego piętra, np. w bloku. W przypadku wyższych schodów lub konieczności przemieszczania się pomiędzy kondygnacjami, warto zapoznać się z podnośnikami KaliB, KaliA lub windami domowymi Stiltz DUO oraz TRIO.

źródło: https://bit.ly/2XUgt0l

CENNIK

WIRTUALNE WSPARCIE

PAKIETY GODZINOWE

PAKIET MINI

700 zł

netto

10 godzin

do wykorzystania

w ciągu 30 dni

Jeśli potrzebujesz jednorazowej pomocy lub chcesz wypróbować moje usługi w swoim biznesie ten pakiet sprawdzi się dla Ciebie idealnie!

PAKIET STANDARD

1 300 zł

netto

20 godzin

do wykorzystania

w ciągu 30 dni

 

Wybierz ten pakiet, jeśli chcesz delegować zadania regularnie lub potrzebujesz codziennego ogarniacza w niewielkim zakresie.

PAKIET PREMIUM

1 800 zł

netto

30 godzin

do wykorzystania

w ciągu 30 dni

Z tym pakietem… będziemy po prostu przenosić góry! Wybierz go jeśli potrzebujesz, abym poświęciła Twojemu biznesowi dużo więcej czasu i pracy.

TO JAK? MASZ JAKIEŚ PYTANIA? CHCESZ NAWIĄZAĆ WSPÓŁPRACĘ?

SKONTAKTUJ SIĘ!

CREARTION Aneta Przybylska-Dziwota

+48 501 511 996

kontakt@anetaprzybylska.com